Magiczny Weekend Świętojański w MedicalSensus

W Polanicy Zdrój w nietuzinkowy sposób powitaliśmy lato. Z tej okazji MedicalSensus – Sanatorium Polanica zorganizowało Weekend Świętojański z magiczną nutką odnowy organizmu. W dniach 24-26.06.2016 na naszych przybyłych Gości czekał szereg atrakcji. Atrakcją przewodnią w Noc Kupały były całonocne kąpiele zdrowotne, odkwaszająco – oczyszczające uzupełniane masażem relaksacyjnym pod nadzorem kadry medycznej.

Dla osób ceniących sobie jazzowe brzmienie i spokojniejsze melodie, znalazło się również coś dla ucha. W BIO Restauracji MedicalSensus w piątkowy wieczór (24.06) zagrał smooth jazzowy zespół, Giutarsstreet znany ze swojego subtelnego repertuaru.

W sobotę (25.06) zaprosiliśmy naszych Gości na interesującą prelekcję na temat bio win i łączenia napoju z kulinarnymi afrodyzjakami. Kulinarno-winnym szlakiem podczas degustacji, podążaliśmy śladem Roberta Makłowicza i jego winnej kolekcji. Nie obyło się także bez emocjonującego dopingowania naszej narodowej kadry piłkarskiej podczas rozgrywek Mistrzostw Europy, EURO 2016.

Całe wydarzenie skupiało się na holistycznym podejściu do zdrowia. Dzięki temu, nasi Goście mieli kolejną okazję do tego, by znaleźć coś dla ciała, ducha i umysłu oraz spędzić w ciekawy sposób weekend, który z dobrą energią wprowadził nastroje uczestników w letnią aurę.  

mogliśmy usłyszeć znane nam polskie utwory.

Pełna sala roztańczonych Gości, jest najlepszym dowodem, iż kubańskie rytmy i kultura zostały przyjęte z entuzjazmem. Przez cały długi weekend majowy Goście mieli okazję rozpoczynać i kończyć dzień przy rytmach salsy.

Całemu wydarzeniu przyświecało hasło: Zdrowie u źródeł, które pomiędzy aktywnym wypoczynkiem,  można było  zgłębić   dzięki   zespołowi   medycznemu  MedicaSensus i BIO Restauracji.

 

Komentarze

Zostaw swój komentarz. Jeżeli chcesz, żebyśmy sie z Tobą skontaktowali podaj adres e-mail. Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie dla innych komentujących.

This thread has been closed from taking new comments.
Zadzwoń

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na ich zapis lub
wykorzystanie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności

Zamknij [X]