Bal sylwestrowy w MedicalSensus Sanatorium Polanica

MedicalSensus Sanatorium Polanica 31.12.2015 -03.01.2016

Razem z naszymi gośćmi przywitaliśmy Nowy Rok 2016 w wyjątkowej atmosferze leśnego świeżego klimatu, komfortu naszego obiektu, wyjątkowych tradycyjnych i jednocześnie zdrowych smaków naszej kuchni, dźwiękach największych przebojów muzycznych z wczoraj i dziś, a także radości i optymizmu, który wprowadzi nas w kolejne piękne dni.

Jeszcze przed balem przygotowaliśmy mini wykład z prezentacją o refleksoterapii – jak sprawić , że nogi same tańczą do białego rana. Oprócz dobrej zabawy oferowaliśmy smaczne i bogate menu sylwestrowe o wyszukanych tradycyjnych i makrobiotycznych.

Oczywiście nie zapomnieliśmy o najmłodszych i dla nich również zorganizowany był bal i opieka animatora, a także wyświetlane były bajki. Zimowe wieczory naszym gościom umilały seanse filmowe na dużym ekranie w naszej BIO Restauracji, a w ciągu dnia każdy łaknący aktywności mógł skorzystać z zajęć Zumby pod okiem instruktorów.

To był nasz pierwszy prawdziwy bal w MedicalSensus i na pewno przejdzie do historii jako niezapomniane przeżycie zarówno dla gości jak i dla nas wszystkich.

Komentarze

Zostaw swój komentarz. Jeżeli chcesz, żebyśmy sie z Tobą skontaktowali podaj adres e-mail. Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie dla innych komentujących.

This thread has been closed from taking new comments.
Zadzwoń

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na ich zapis lub
wykorzystanie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności

Zamknij [X]