Kadra medyczna

LEKARZE

dr n. med. Wiesław Prastowski

Dyplom lekarza uzyskał w Akademii Medycznej w 1961 we Wrocławiu. W życiu zawodowym spełniał się jako naukowiec – pracował w Instytucie Immunologii i Terapii Doświadczalnej Polskiej Akademii Nauk we Wrocławiu, jako nauczyciel akademicki w Klinice Angiologicznej Akademii Medycznej, jest specjalistą chorób wewnętrznych, doktorem nauk medycznych i angiologiem. Jest współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Angiologicznego i członkiem International Union Angiology. Pracował też w Oddziale Wewnętrznym Szpitala w Misracie w Afryce Północnej (Libia). Kierował przez wiele lat Oddziałem Wewnętrznym Wojewódzkiego Szpitala im. J. Babińskiego we Wrocławiu.

 

 dr  med. Agnieszka Garncarek

Po uzyskaniu dyplomu lekarza przez kilkanaście lat była zatrudniona w Dolnośląskim Centrum Onkologii, gdzie uzyskała specjalizację z onkologii klinicznej - chemioterapii nowotworów i obroniła pracę doktorską. Od 10 lat prowadzi własną praktykę lekarską - zajmuje się leczeniem i kontrolą pacjentów onkologicznych, profilaktyką onkologiczną (badania piersi, skóry itp) oraz kontrolą osób z rodzin obciążonych nowotworami. W 2008 r. spełniła swoje marzenie z młodości - ukończyła studia podyplomowe: Kosmetologia Lekarska, a w 2012 r. - Medycynę Prewencyjną i Przeciwstarzeniową. Prywatnie mama dwóch dorosłych córek, pasjonatka zdrowego stylu życia - biega na długich dystansach, oraz miłośniczka zwierząt. 

 

 

FIZJOTERAPEUCI

dr Monika Wierzbicka - dyplomowana fizjoterapeutka

Absolwentka Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Na kierunku Fizjoterapia ukończyła dzienne studia doktoranckie. Obroniła pracę doktorską z zakresu fizjoterapii klinicznej, współpracując z Dolnośląskim Centrum Chorób Serca Medinet we Wrocławiu. Jest wykładowcą i pracownikiem dydaktyczno - naukowym, autorem licznych publikacji z dziedziny fizjoterapii oraz uczestnikiem konferencji i sympozjów szkoleniowych.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami, które zdobywała pracując w różnych placówkach medycznych oraz prowadząc własną działalność fizjoterapeutyczną. Specjalizuje się w usprawnianiu zarówno niemowląt i dzieci starszych,  jak i osób dorosłych.  W życiu codziennym i w pracy zawodowej kieruje się empatią i szacunkiem dla drugiego człowieka. Pogłębianie wiedzy, odkrywanie nowych koncepcji i stosowanie specjalistycznych  terapii jest nie tylko częścią pracy zawodowej, ale przede wszystkim pasją, której celem jest niesienie pomocy pacjentom.

 

Katarzyna Rafałko - licencjonowana fizjoterapeutka

Studia licencjackie ukończyła w Wyższej Wałbrzyskiej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości na kierunku fizjoterapia oraz dwuletnią szkołę kosmetologii – we Wrocławskiej Wyższej Szkole Ekonomii i Biznesu. Doświadczenie zdobyła pracując w prestiżowych przychodniach rehabilitacyjnych oraz gabinetach wellness & spa. Poza pracą prowadzi aktywny tryb życia. Uwielbia długie spacery oraz jazdę na rowerze.

 

mgr Mariola Fedan 

Absolwentka Wydziału Fizjoterapii na Politechnice Opolskiej. Posiada 10-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Wieloletnią praktykę zdobywała w ambulatoryjnych ośrodkach rehabilitacyjnych, w sanatoriach i hotelach SPA. Ukończyła takie kursy jak: masaż bańką chińską, masaż sportowy, instruktor nordic walking, masaż klasyczny czy masaż limfatyczny. Wolny czas poświęca swojej rodzinie, interesuje się też bieganiem - w 2015 roku ukończyła 33 Maraton Wrocławski. 

 

 

DIETETYCY

mgr Ireneusz Chmiel 

Po ukończeniu Technikum Żywienia podjął studia na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie (Collegium Medicum) na kierunku Dietetyka, a obraną specjalizacją była Dietetyka Kliniczna. Na wspomnianej uczelni nabył wiedzę z zakresu medycyny, żywienia człowieka w różnych stanach fizjologicznych i chorobowych, produkcji żywności i in. Szerokie zestawy zajęć o charakterze praktycznym, tj. Szpital (Dział Żywienia, Oddział Chorób Wewnętrznych, Oddział Dziecięcy, Oddział Paliatywny), Poradnia Chorób Metabolicznych, Dom Pomocy Społecznej (Podzamek), Dom Spokojnej Starości (Majowy Sen), istotnie wpłynęły na obecny profesjonalizm świadczonych przeze mnie usług.

Swoje kwalifikacje, zorientowanie i biegłość tematyki żywieniowej zawdzięczam tysiącom skomponowanych jadłospisów, które dostosowuje komplementarnie dla każdej z osób.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zadzwoń

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na ich zapis lub
wykorzystanie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności

Zamknij [X]