Kadra medyczna

LEKARZE

dr n. med. Wiesław Prastowski

Dyplom lekarza uzyskał w Akademii Medycznej w 1961 we Wrocławiu. W życiu zawodowym spełniał się jako naukowiec – pracował w Instytucie Immunologii i Terapii Doświadczalnej Polskiej Akademii Nauk we Wrocławiu, jako nauczyciel akademicki w Klinice Angiologicznej Akademii Medycznej, jest specjalistą chorób wewnętrznych, doktorem nauk medycznych i angiologiem. Jest współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Angiologicznego i członkiem International Union Angiology. Pracował też w Oddziale Wewnętrznym Szpitala w Misracie w Afryce Północnej (Libia). Kierował przez wiele lat Oddziałem Wewnętrznym Wojewódzkiego Szpitala im. J. Babińskiego we Wrocławiu.

 

 

 dr  med. Agnieszka Garncarek

specjalista onkologii klinicznej, specjalista w zakresie medycyny prewencyjnej i przeciwstarzeniowej

 

 lek. med. Jolanta Zapart 

specjalista ortopedii i traumatologii

 

FIZJOTERAPEUCI

dr Monika Wierzbicka - dyplomowana fizjoterapeutka

Absolwentka Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Na kierunku Fizjoterapia ukończyła dzienne studia doktoranckie. Obroniła pracę doktorską z zakresu fizjoterapii klinicznej, współpracując z Dolnośląskim Centrum Chorób Serca Medinet we Wrocławiu. Jest wykładowcą i pracownikiem dydaktyczno - naukowym, autorem licznych publikacji z dziedziny fizjoterapii oraz uczestnikiem konferencji i sympozjów szkoleniowych.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami, które zdobywała pracując w różnych placówkach medycznych oraz prowadząc własną działalność fizjoterapeutyczną. Specjalizuje się w usprawnianiu zarówno niemowląt i dzieci starszych,  jak i osób dorosłych.  W życiu codziennym i w pracy zawodowej kieruje się empatią i szacunkiem dla drugiego człowieka. Pogłębianie wiedzy, odkrywanie nowych koncepcji i stosowanie specjalistycznych  terapii jest nie tylko częścią pracy zawodowej, ale przede wszystkim pasją, której celem jest niesienie pomocy pacjentom.

 

mgr Arkadiusz Kołodziejczyk - dyplomowany fizjoterapeuta

Absolwent Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W pracy kieruje się przekonaniem, że fizjoterapia jest zawodem, który ciągle zaskakuje, wymaga i uczy pokory. W pracy z pacjentami wykorzystuje doświadczenie zawodowe oraz wiedzę i kompetencje, które zdobył na studiach oraz kursach specjalistycznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał w placówkach na terenie województwa Opolskiego, w ośrodkach rehabilitacyjnych we Wrocławiu oraz w przychodni fizjoterapeutycznej w Nowej Rudzie. W pracy największe sukcesy osiągał m.in. z pacjentami po udarach, urazach sportowych, a także u osób z zespołami bólowymi kręgosłupa i kończyn. Prywatnie jest trenerem piłki nożnej, dzięki czemu szerzej poznaje możliwości wydolnościowe organizmu. Poza fizjoterapią interesuje się przede wszystkim piłką nożną, jest czynnym zawodnikiem w jednym z zespołów piłkarskich, a także redaguje wydarzenia sportowe w gazecie lokalnej.

 

Katarzyna Rafałko - licencjonowana fizjoterapeutka

Studia licencjackie ukończyła w Wyższej Wałbrzyskiej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości na kierunku fizjoterapia oraz dwuletnią szkołę kosmetologii – we Wrocławskiej Wyższej Szkole Ekonomii i Biznesu. Doświadczenie zdobyła pracując w prestiżowych przychodniach rehabilitacyjnych oraz gabinetach wellness & spa. Poza pracą prowadzi aktywny tryb życia. Uwielbia długie spacery oraz jazdę na rowerze.

 

Irena Cybulska - technik fizjoterapii

Pochodzi z Polanicy Zdroju. Szkołę fizjoterapii ukończyła we Wrocławiu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała przez lata pracy w przychodniach rehabilitacyjnych oraz obiektach związanych z balneoterapią, fizykoterapią, hydroterapią oraz odnową biologiczną.

Jest terapeutką, która pracuje z dużym zaangażowaniem i empatią. Potrafi prowadzić terapię z każdym pacjentem oraz konsekwentnie dążyć do celu stosując zróżnicowane techniki terapeutyczne. Jej ideą jest chęć pomocy ludziom oraz dalsze poszerzanie swojej wiedzy z dziedziny fizjoterapii

 

DIETETYCY

dr nauk biologicznych Konrad Babij

Jest absolwentem Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego, we Wrocławiu oraz Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, w Krakowie. Jego zainteresowania dotyczą głównie otrzymywania i wykorzystywania substancji biologicznie aktywnych w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych, żywienia molekularnego oraz tuningu metabolicznego. Był stypendystą międzynarodowym. Jest autorem licznych publikacji o tematyce żywieniowej i dietetycznej, w czasopismach polskich i zagranicznych. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zadzwoń

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na ich zapis lub
wykorzystanie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności

Zamknij [X]