Bankiety

Zorganizuj swoje wydarzenie w MedicalSenus - Sanatorium Polanica. Udana konferencja czy szkolenie to przede wszystkim komfortowe miejsce, doskonale wyposażone zaplecze w potrzebny sprzęt. Zorganizuj ją z dala od zgiełku miasta, w malowniczej miejscowości, wśród szumu drzew w nowoczesnym, kameralnym obiekcie wypoczynkowo-leczniczym. To idealne miejsce na skupienie, zdobycie nowej wiedzy czy skuteczne negocjacje.

Zapraszamy do skorzystania z obfitej i różnorodnej oferty kulinarnej naszej BIO Restauracji. W naszej restauracji kierujemy się filozofią opierającą się na wyszukiwaniu najzdrowszych i najlepszych składników z regionu Ziemi Kłodzkiej, Polski oraz różnych zakątków świata. Komponujemy i tworzymy z nich niepowtarzalne, smaczne i aromatyczne potrawy o bogatych walorach zdrowotnych. Dodatkowo w weekendy zapewniamy naszym Gościom atrakcje, które odbywają się w restauracji, m.in.:

  • pokazy i animacje
  • koncerty
  • wieczory taneczne
  • degustacje

Na potrzeby imprezy firmowej przygotujemy specjalne miejsca, dekoracje oraz możliwość nagłośnienia sali. Istnieje możliwość wynajęcie całej sali restauracyjnej, mieszczącej do 100 osób. Zapewniamy także wsparcie organizacyjno-techniczne sprzętu.

 

Po więcej szczegółów i przygotowanie, jak najdogodniejszej oferty dla Państwa prosimy o kontakt z działem marketingu.

Kontakt:

Tel.  74 667 49 10
Fax. 74 667 49 00
e-mail: k.klis@medicalsensus.pl

 

 

Dojazd

Dane kontaktowe

Medical Sensus

Sanatorium Polanica

ul. Chrobrego 1A-3
Polanica Zdrój

tel. + 48 74 667 49 00
recepcja@medicalsensus.pl 

+ 48 74 667 49 00


 

   

 

 

 

 

Zadzwoń

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na ich zapis lub
wykorzystanie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności

Zamknij [X]