Regulamin Karty VIP

 

Regulamin KARTY STAŁEGO KLIENTA

Medical Sensus Sanatorium Polanica

 

Regulamin określa zasady przyznawania i korzystania z KARTY STAŁEGO KLIENTA wystawionej przez MedicalSensus Sanatorium Polanica.

 

Warunki otrzymania „KARTY STAŁEGO KLIENTA”:

 • KARTA STAŁEGO KLIENTA jest kartą wystawioną  gościom korzystającym z usług MedicalSensus Sanatorium Polanica.
 • Warunkiem otrzymania KARTY STAŁEGO KLIENTA jest przynajmniej jednorazowe skorzystanie z oferty pakietów medycznych w MedicalSensus Sanatorium Polanica oraz wypełnienie i podpisanie formularza zgłoszeniowego (stanowi on załącznik do regulaminu).
 • Użytkownik KARTY STAŁEGO KLIENTA akceptuje postanowienia zawarte w niniejszym regulaminie, w momencie podpisania formularza zgłoszeniowego.
 • Użytkownik KARTY STAŁEGO KLIENTA wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystanie swoich danych osobowych zawartych w formularzu,  w celu rozliczenia zniżek w ramach regulaminu KARTA STAŁEGO KLIENTA (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.09.1997 r. oraz otrzymywanie ofert handlowych MedicalSensus Sanatorium Polanica drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18.07.2002r.).  Klientowi przysługuje prawo do wglądu do jego danych osobowych, żądania ich zmiany lub usunięcia. W razie usunięcia danych wydana karta zostanie anulowana i nie będzie honorowana.

 

Zasady korzystania z  „KARTY STAŁEGO KLIENTA”:

 • KARTA STAŁEGO KLIENTA uprawnia jej posiadacza do:
 • 4% zniżki na usługi hotelowe na drugi pobyt w MedicalSensus Sanatorium Polanica oraz kolejno 8% i 10 % na pobyty następne.
 • zniżki udzielane są od cen obowiązujących w danym dniu, zgodnie z cennikiem dostępnym w recepcji MedicalSensus Sanatorium Polanica pod warunkiem, że rezerwacja na usługę hotelową została złożona bezpośrednio, telefonicznie lub przez naszą stronę internetową (sanatoriumpolanica.pl),
 • Posiadaczowi KARTY STAŁEGO KLIENTA udziela się zniżki po okazaniu KARTY STAŁEGO KLIENTA.
 • Jedyną osobą uprawnioną do posługiwania się KARTĄ STAŁEGO KLIENTA jest jej użytkownik, co oznacza, że prawo zniżek oraz innych przywilejów wynikających z faktu posiadania KARTY STAŁEGO KLIENTA nie może być cedowane na inną osobę.
 • Zniżki wynikające z faktu posiadania KARTY STAŁEGO KLIENTA nie łączą się z innymi promocjami oraz okazjonalnymi obniżkami skierowanymi do klientów hotelu MedicalSensus Sanatorium Polanica. Posiadacz karty sam wybiera korzystniejszą dla niego formę promocji.
 • KARTA STAŁEGO KLIENTA jest opatrzona indywidualnym numerem oraz podlega rejestracji w bazie danych MedicalSensus Sanatorium Polanica.
 • Karta jest ważna bezterminowo.
 • W przypadku zagubienia, bądź zniszczenia KARTY osoba, dla której karta została wydana może uzyskać jej duplikat.

 Postanowienia końcowe

Regulamin KARTY STAŁEGO KLIENTA obowiązuje od dnia 24-06-2016 do odwołania.

MedicalSensus Sanatorium Polanica zastrzega sobie prawo zmiany treści niniejszego Regulaminu. Aktualny Regulamin znajduje się w recepcji hotelu i na stronie snatoriumpolanica.pl

Do zmiany Regulaminu wystarczy jego zgłoszenie na stronie internetowej sanatoriumpolanica.pl

MedicalSensus Sanatorium Polanica zastrzega sobie w szczególnych wypadkach, prawo nie wydawania KARTY lub jej unieważnienie bez podania przyczyny.

 

Regulamin Karty VIP

Rezerwuj

 

W razie jakichkolwiek pytań, możesz zadzwonić do nas, a na pewno Ci pomożemy.

+ 48 74 667 49 00

Zadzwoń

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na ich zapis lub
wykorzystanie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności

Zamknij [X]