Galeria

Na czym polegają Państwa kąpiele?

Wyjątkowość naszych kąpieli terapeutycznych polega na unikalnej kompozycji ziołowo mineralnej oraz odpowiednim doborze parametrów kąpieli. Wśród minerałów w dużych ilościach występują cenne pierwiastki takie jak jod, selen, krzem, bor, a dodatek ziołowy został specjalnie dobrany przez zespół ekspercki z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławia (prof. Drobnik). Minerały i ekstrakty ziołowe zostały dobrane w tak dużym stężeniu, by intensywność procesów oczyszczania organizmu była jak największa. Skład kąpieli został tak dobrany by odczyn pH wody był zasadowy. Jeśli chodzi o parametry kąpieli, to różnica jest widoczna przede wszystkim w czasie ich trwania, który wynosi 4 godziny.

Czy Państwa kąpiele są bezpieczne?

Warunki kąpieli i ich skład zostały precyzyjnie dobrane przez zespół ekspertów z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławia (prof. Drobnik). Kąpiele zostały przetestowane, również przez lekarzy, którzy w nich uczestniczyli, a ich wpływ na zdrowie okazał się bardzo interesujący i na jego podstawie tworzone są dalsze projekty badawcze. O ewentualnych przeciwwskazaniach i zmianie warunków kąpieli decyduje lekarz, podczas wizyty konsultacyjnej. W trakcie kąpieli są Państwo pod stałą opieką fizjoterapeuty. 

Czy 4 godziny to nie będzie za długo? Czy wytrzymam?

Stężenie soli jest tak duże, że odciążone zostają kończyny i kręgosłup. Wanny są specjalnie przystosowane, większe, zapewniają swobodę ruchów. W trakcie kąpieli mają Państwo do dyspozycji, poduszki dmuchane, piłki, mogą czytać książki. Wielu Pacjentów zapada w regenerującą drzemkę.

Na czym polega Państwa dieta mikrobiotyczna?

 Jest to unikalne rozwiązanie, autorstwa naukowców z naszego zespołu badawczo rozwojowego. Posiłki są tak komponowane by zarówno: dostarczać pożyteczne bakterie do organizmu, jak i by dostarczać w posiłkach takich substancji, które będą sprzyjały rozwojowi tych bakterii.Różne rodzaje bakterii dostarczane są w robionych u nas na miejscu specjalnych jogurtach, kefirach, fermentowanych warzywach i owocach. Proponujemy również specjalne kompozycje prozdrowotnych bakterii w ekstraktach ziołowych. Naszą specjalnością jest również robiony na miejscu kwas chlebowy. 

 

Galeria

Rezerwuj

 

W razie jakichkolwiek pytań, możesz zadzwonić do nas, a na pewno Ci pomożemy.

+ 48 74 667 49 00

Zadzwoń

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na ich zapis lub
wykorzystanie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności

Zamknij [X]