FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Na czym polegają Państwa kąpiele?

Wyjątkowość naszych kąpieli terapeutycznych polega na unikalnej kompozycji ziołowo mineralnej oraz odpowiednim doborze parametrów kąpieli. Wśród minerałów w dużych ilościach występują cenne pierwiastki takie jak jod, selen, krzem, bor i dodatek ziołowy. Minerały i ekstrakty ziołowe zostały dobrane w tak dużym stężeniu, by intensywność procesów oczyszczania organizmu była jak największa. Skład kąpieli został tak dobrany by odczyn pH wody był zasadowy. Jeśli chodzi o parametry kąpieli, to różnica jest widoczna przede wszystkim w czasie ich trwania, który wynosi 4 godziny.

Czy 4 godziny to nie będzie za długo? Czy wytrzymam?

Stężenie soli jest tak duże, że odciążone zostają kończyny i kręgosłup. Wanny są specjalnie przystosowane, większe, zapewniają swobodę ruchów. W trakcie kąpieli mają Państwo do dyspozycji, poduszki dmuchane, piłki, mogą czytać książki. Wielu Pacjentów zapada w regenerującą drzemkę.

Na czym polega Państwa dieta mikrobiotyczna?

Nasza dieta jest unikalnym rozwiązaniem. Posiłki są tak komponowane by zarówno: dostarczać pożyteczne bakterie do organizmu, jak i by dostarczać w posiłkach takich substancji, które będą sprzyjały rozwojowi tych bakterii.Różne rodzaje bakterii dostarczane są w robionych u nas na miejscu specjalnych jogurtach, kefirach, fermentowanych warzywach i owocach. Proponujemy również specjalne kompozycje prozdrowotnych bakterii w ekstraktach ziołowych. 

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Rezerwuj

 

W razie jakichkolwiek pytań, możesz zadzwonić do nas, a na pewno Ci pomożemy.

+ 48 74 667 49 00

Zadzwoń

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na ich zapis lub
wykorzystanie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności

Zamknij [X]